Oddział Przemyśl - Oferty Pracy

Pierwsza praca- HOLANDIA

Data wygaśnięcia: 2018-02-02
Liczba wakatów: 30
Regiony: Holandia Eindhoven/Roosendaal

Agencja Pracy Pollux Sp. z o.o. jest obecna na polskim rynku usług HR od 2006 roku. Do tej pory powstały oddziały w 8 miastach: Świdnicy, Legnicy, Wrocławiu, Oławie, Poznaniu, Strzelcach Opolskich, Częstochowie oraz w Przemyślu. Działalność firmy koncentruje się przede wszystkim na przeprowadzaniu procesów rekrutacyjnych dla klientów z rejonu Polski oraz Holandii.

Dla Naszego Klienta z terenu Holandii poszukujemy kandydatów na stanowisko:

PAKOWACZ/SORTOWACZ

Skończyłaś/eś szkołę i nie wiesz co dalej?

Myślisz o pierwszej pracy, ale boisz się pracować na czarno?

Jesteś niepewny swojej przyszłości?

Nie czekaj i zaplanuj swoją przyszłość już dziś!

Wyjedź z Nami do pracy w Holandii

GWARANTUJEMY CI:

legalne zatrudnienie, ubezpieczenie pracownicze, pakiet świadczeń dodatkowych jak: mieszkanie służbowe, transport do pracy, pakiet szkoleń, stałą pomoc polskich Koordynatorów

Opis stanowiska pracy:

Wymagania:

Mile widziane:

Oferujemy:

Pomożemy zorganizować Ci transport do Holandii bezpiecznie bezpośrednio do naszego biura gdzie podpiszesz umowę.

Nie mamy żadnych kosztów ukrytych! o wszystkim jesteś informowany rzetelnie w trakcie rozmowy rekrutacyjnej telefonicznie lub bezpośrednio w jednym z 8 Naszych Oddziałów.

Kontakt telefoniczny 503491090 / 166784444